01.09!

 


 
 
Muidu ei saagi nagu aru, et aeg lendab ülihelikiirusel, enda aastanumbrite vaheldumine möödub ju nagu muuseas. Aga kui lapsi ja nende järjest suurenevat kasvu ning numbrit vaadata, siis tekib küll küsimus – where did all the years go? Eriti kui ühel päeval avastad, et sellest pisikesest ja naljakast tirtsust on kasvanud arukas ja armas seitsmeaastane piiga!
Omamoodi tore on muidugi ka, sest see tähendab ütlasi, et parimad ajad on alles ees. Üks neist oli näiteks täna, kui Maya Carolainast sai TIK-i esimese klassi koolijüts. Hoorray!
Kuna thanks to me on Mia üks lemmikkoeratõuge taks, siis siit ka kaardi kujundus. Tegelikult on see pilt osa kaardist, mille leidsin vist juba kevadel Koduextrast. Teadsin kohe, et that’s the one ja panin selle sügiseks tallele. Algul mõtlesingi lihtsama vastupanu teed minna ning lihtsalt sisse kirjutada, aga no mina ja poekaart – see oleks lausa mõnitamine olnud. J Seega nägin ikka natuke vaeva ka ja tulemus sai hulga parem ning, mis peamine, päris teist sellist ühelgi TIK-i õpilasel pole!
Niisiis congrats kõigile, kelle jaoks 1. september on üks headest hetkedest nende elus! ;)

 
 

Kommentaarid

Populaarsed postitused