Helen 35

Vahelduseks üks korralik kalligraafiapostitus. Laupäeval oli Heleni 35. juubel ja mul oli põhjust pärast nelja kuud maale sõita. Põhjust oleks muidugi varemgi olnud, aga sinnamaani uppusin töökoorma alla. Nii et sain kogu reede peensulekalligraafiat harjutada, laupäeval üksi, makk põhjas, maale sõita (sest Madis läks juba reedel rattaga), vanaema juurest läbi põigata ja õhtul sünnipäeval ohtralt šampust juua ning jalad valusaks tantsida. Ma ei saa siiamaani aru, kuidas see füüsiliselt võimalik on, et kainena ei oska Madis ühtki tantsusammu, ent pärast teatavat alkoholikogust on ta maailma parim tantsupartner ja ma ei jõua nii palju tantsida, kui tema suudaks mind keerutada. Igatahes oli üle pika aja üks väga tore laupäev.
Pühapäev möödus ema valmistatud pashat süües ja maja juures autot pestes. Seal aias on ikka imemõnus olla, nii et ei tahtnud kohe kuidagi maja juurest tagasi korterisse minna. Aga noh, loodetavasti sügisest enam ei peagi ja saame Lõuna tänavaga ükskord ometi hüvasti jätta. Nii et kui ma pärast jõule ei jõudnud neli kuud maale, siis paistab, et suvel saan kõik tasa teha ning enamik nädalavahetusi ehitustandril veeta. :) Ent lõpptulemus on seda väärt.
Ja pühapäeval tagasi koju sõites (taaskord üksi, sest Madis tegi tõsise trenninädalavahetuse ja väntas tagasi linna ka) sain veel pisut peensulekalligraafiat harjutada, kuid selle tulemust näitan mai algul, kui mu kalligraafiakursus läbi saab ja lõputöö on esitatud. Mis on ju juba kõigest nädala pärast! Jaiks.Heino Kivihalli kirjalehed.

Suure reede käeharjutus.Heleni kaart, mis samuti suurel reedel valmis.Kommentaarid

Populaarsed postitused