Minust

Tere! 


Mina olen Gerda ja mulle meeldib väga kirjutada – nii kalligraafiliselt kui sisukalt kui grammatiliselt korrektselt. Läbisin 2019. aasta kevadel ettevõtluskoolituse ja võtsin südame rindu ning ütlesin palgatööle EI ... ja silmade säramisele JAH. Mis tähendab seda, et kui saan sind ilukirja, käsitöökaartide, sisuloome või tekstide tõlkimise ja toimetamisega aidata, kiika minu kodulehele ja anna mulle sellest teada.

Kui galligaart.ee on värske väljalase ettevõtluskoolituselt, siis galligaart.com-i kirjutan ma juba aastast 2010. Ja siin sa omadega praegu oledki – minu kärgpereelu, täpsemalt Gerda (30), Madise (35), Milka (15), Etsu (5) ja Väikevenna (3), blogisse. Kus ma kirjutan ausalt ja avameelselt tõusudest ja mõõnadest, vihmast ja vikerkaarest ... aga peamiselt ikkagi lilledest ja liblikatest ehk sellest, mis elu ilusaks teeb – ja miks me oleme täna koos. 

Lugemissoovitus☕:
varu siia tulles aega, tee endale tassike teed või kohvi või haara kätte hoopis pokaal head veini, sea end mugavalt istuma ning ... lahku siit alati tundega, et tore, kui teistel läheb hästi, aga kõige ilusam elu on ikkagi sinu elu ja kõige toredam pere on sinu pere. 

Minu eesmärk nende kirjutistega ei ole sulle näidata, et mul läheb paremini kui sul. Üsna suure tõenäosusega – ei lähe. Ma olen lihtsalt veendunud, et maailma saab paremaks muuta küll: armastades iseend, oma lapsi ja lähedasi. Ja seda ma siin teengi. Nii et loe, mõtle kaasa (ja kui jaksu ja tahtmist on, jäta mulle kommentaar ning anna teada, kuidas sina maailma näed), klõpsa siis kinni ja ... mine kallista oma naist, meest või lapsi pisut kõvemini kui varem. Ja tunne rõõmu. Ning usu mind: maailm ongi juba parem paik.


Kommentaarid

Populaarsed postitused