MinustKalligraafiat kui kunsti õppisin aastatel 2012–2014 Eesti tunnustatud kirjagraafiku Heino Kivihalli juures Tallinna Rahvaülikooli kalligraafiastuudios.
Tähed panen õigesti ritta ja komad sätin tekstis paika tänu 2012. aastal Tallinna Ülikoolis omandatud referent-toimetaja bakalaureuseharidusele.
Ja 2016. aasta kevadel lõpetasin oma teadmiste täiendamise TLÜ magistrantuuris, kus õppisin Kommunikatsiooni Instituudis meediakommunikatsiooni ja ajakirjandust.


Aga mis kõige tähtsam  alates 2015. aasta märtsist olen ma ema, kes elab koos endast viis aastat vanema mehe, tema tütre, meie ühiste poegade ja taksikoer Saaraga Tallinnast 30 km kaugusel ... ning kirjutan, et selles kaoses ellu jääda. :) Loodetavasti on minu tähelepanekuid lõbus lugeda neil, kes kärgperest undki ei oska näha, aga üle kõige loodan ma, et siit leiab äratundmishetki mõni minu kingadesse astunud naine. Sest kui mina kümme aastat tagasi äsja kooli lõpetanud ning iseennast ja maailma avastava noorena pereelu elama hakkasin, polnud raamatut Kuidas kasvatada teise naise last? veel kirjutatud. Ja ma ei olnud selleks valmis  ilmselt pole seda ükski 19-aastane. Aga mingi ime läbi oleme me suutnud kokku jääda ... ning esialgsest kodumängust sai tõeline kodu koos tõeliste pereliikmetega. Ja kuus aastat hiljem sai minust ka tõeline ema. Seega tuli kõike õppida käigu pealt ja katse-eksitus meetodil.

Nii nagu ühest väiksest sirtsust on selle aja jooksul saanud arukas ja kaunis neiu, olen ka mina viimaste aastate jooksul väga palju kasvanud ja arenenud ... ning mis seal salata, teinud ka üksjagu vigu. Aga hea õnne korral on sinu kõrval inimesed, kes annavad sulle su eksimused andeks. Minul läks õnneks ning seepärast ma siin olengi, et kirjutada ühe kärgpere olevikust, minevikust ja tulevikust ... ning sellest, kuidas love conquers all. It really does. Ja siin peitubki vastus küsimusele, kuidas kasvatada teise naise last  armastades. Tingimusteta ja kogu südamest.Kommentaarid

Populaarsed postitused